X-Men: Apocalypse izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 1 Yorum 11,298 Görüntülenme

X-Men: Apocalypse izle

En Sabah Nur olarak bilinen mutant aleminin en güçlüsü Apocalypse binlerce yıllık uykusundan uyandığında çok sinirlenir. Kendisine 4 tane yardımcı bularak dünyayı yeniden kurma planlarına girer.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  X-Men Apocalypse filmi serinin 9. olma özelliği gösterirken Bryan Singer tarafından beyaz perdeye aktarılmıştır. Fantastik yapımlar kategorisinde yer alırken, 19 Mayıs'ta gişede başarı gösterecektir. Oyuncu kadrosuna baktığımızda müthiş isimler yer almaktadır. James McAvoy bu seri için saçlarını kazıttı. Michael Fassbender ismi Magneto rolünde Jennifer Lawrence Mystique ile karşımıza gelirken Oscar Isaac yıkıcı güçlere sahip olan En Sabah Nur karakterine hayat verecek.

  X-Men Apocalypse


  X-Men evrenini Tanrısı olarak görülen uyandığında dünyayı bu şekilde çok sinirlenir ve yeniden inşa etme kararı alır. Yanına alacağı yardımcı mutantlar ile birlikte arkasını sağlamlaştırır. Profesör X ve Raven ise genç mutantlar ile bir okul kurarak dünyanın dengesi için bir savaşa girecekler. Wolverine karakterinin filmin fragmanında gözükmemesi izleyiciler için büyük bir hayal kırıklığı oldu. X-Men Kıyamet izlemek için şimdiden biletlerin çoğu satıldı.

  Diğer Adları:

  X-Men: Apocalypse

  Yayın Tarihi:

  27 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Simon Kinberg, Bryan Singer, Simon Kinberg, Michael Dougherty, Dan Harris

  Yapım Şirketi:

  Twentieth Century Fox Film Corporation, Marvel Entertainment

  Yorumlar (1)

  Online Film Keyfi