The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili)
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (4)
7.2 IMDB Puanı 45 Görüntülenme

The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili)

23 Eylül 2006 tarihli vizyona girmiş olan ve vahşi batıda yaşamakta olan yedi silahşörün hayatını anlatmak da olan "Muhteşem Yedili" filmi beyaz perde ile buluştuğu andan itibaren birçok kişinin sevdiği filmler arasında almaya başladı. Oldukça fakir bir köyü korumak ile görevli olan bu yedi silahşörün hayatı başarılı yönetmen ve oyuncular tarafından en ince ayrıntısına kadar izleyicilere aktarılıyor. Ödül avcıları, sürekli kumar oynayan insanlar ve silahlı adamlardan oluşmakta olan bu köy içerisinde güvenliği sağlamak için görevli olan Muhteşem Yedili'nin maceraları izlerken siz de kendinizi hikayenin içerisinde bulacaksınız. Yönetmen koltuğunda oturmakta olan Antonio Fuqua'nın görev üstlendiği film, yurtdışında vizyona girdiği andan itibaren oldukça büyük bir ilgi ile karşı karşıya kaldı. Filmin yapımcıları ise aynı ilgiyi tüm dünya üzerinde görmek istediğini belirtiyor. Amerika'da çekilmiş olan film ülkemizi geldikten sonra Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle izleyicilere sunuluyor. Eğer siz de aksiyon, macera ve kovboy filmlerinin hoşlanıyorsanız mutlaka vizyona yeni girmiş olan bu filmi izleyin.

23 Eylül 2006 tarihli vizyona girmiş olan ve vahşi batıda yaşamakta olan yedi silahşörün hayatını anlatmak da olan “Muhteşem Yedili” filmi beyaz perde ile buluştuğu andan itibaren birçok kişinin sevdiği filmler arasında almaya başladı. Oldukça fakir bir köyü korumak ile görevli olan bu yedi silahşörün hayatı başarılı yönetmen ve oyuncular tarafından en ince ayrıntısına kadar izleyicilere aktarılıyor. Ödül avcıları, sürekli kumar oynayan insanlar ve silahlı adamlardan oluşmakta olan bu köy içerisinde güvenliği sağlamak için görevli olan Muhteşem Yedili’nin maceraları izlerken siz de kendinizi hikayenin içerisinde bulacaksınız. Yönetmen koltuğunda oturmakta olan Antonio Fuqua’nın görev üstlendiği film, yurtdışında vizyona girdiği andan itibaren oldukça büyük bir ilgi ile karşı karşıya kaldı. Filmin yapımcıları ise aynı ilgiyi tüm dünya üzerinde görmek istediğini belirtiyor. Amerika’da çekilmiş olan film ülkemizi geldikten sonra Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle izleyicilere sunuluyor. Eğer siz de aksiyon, macera ve kovboy filmlerinin hoşlanıyorsanız mutlaka vizyona yeni girmiş olan bu filmi izleyin.

Yurt dışında oldukça popüler olan oyuncuların da desteğiyle hazırlanmış olan film birçok ünlü isme ev sahipliği yapıyor. Muhteşem Yedili filminde oynayan oyuncu kadrosundan biraz bahsedecek olursak; Danzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke gibi önemli isimleri sayabiliriz sizde profesyonel isimlerin yer aldığı ve oldukça sert bir mizaca sahip olan bu film izlemek istiyorsanız, en yakın zamanda yerleriniz ayırtabilirsiniz.

Filmde kullanmakta olan kameraların perspektifleri ve çekim teknikleri oldukça profesyonel bir şekilde ayarlandığı için filmi izlerken olayları çok daha içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Aynı zamanda 3 boyutlu ses teknolojisi ile çekilmiş olan film, sinemada izlendiği zaman kesinlikle çok daha farklı bir tecrübe yaşatacaktır. Eğer siz de bu tecrübeyi edinmek istiyorsanız mutlaka en yakın zamanda sinemaya giderek Muhteşem Yedili filmini izlemeye başlayabilirsiniz. Birçok zorlu sahnenin yer aldığı filmde eski çağlardan kalma atları ve makineli tüfekleri görmeniz de mümkün. Çekilmiş olan filmin profesyonel olması açısından yaşandığı tarihi yansıtması gerektiğini, yönetmen ve oyuncu kadrosu oldukça güçlü bir şekilde benimsemiş durumda.

Fragman

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    Online Film Keyfi