Storks (Leylekler)
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.2 IMDB Puanı 28 Görüntülenme

Storks (Leylekler)

Güçlü grafik motorları ile hazırlanmış olan "Leylekler" filmi vizyona giriyor. Özellikle yabancı toplumlarda sıkça bilinen çocukları leyleklerin getirdiği düşüncesi ile hazırlanmış olan bu animasyon filmi her yaştan bireye hitap edecek şekilde hazırlanmış. Güçlü grafik motorları sayesinde oldukça kaliteli bir filmin ortaya çıktığını söylemek yanlış olmaz. Leylek Junior bir gün çocuk yapma makinesini uzun süre karıştırması sonucunda ortaya birden bire dünyalar güzeli bir çocuk çıkmıştır. Fakat anne ve babası olmayan bu yeni çocuğun sıcak bir yuvaya ihtiyacı vardır. İki arkadaş olan leylekler de ortaya çıkarmış oldukları bu problemi ortadan kaldırmak için ellerinden gelen her türlü gayreti göstermelidir. Siz de bu renkli macera için yer almak istemez misiniz?

Güçlü grafik motorları ile hazırlanmış olan “Leylekler” filmi vizyona giriyor. Özellikle yabancı toplumlarda sıkça bilinen çocukları leyleklerin getirdiği düşüncesi ile hazırlanmış olan bu animasyon filmi her yaştan bireye hitap edecek şekilde hazırlanmış. Güçlü grafik motorları sayesinde oldukça kaliteli bir filmin ortaya çıktığını söylemek yanlış olmaz. Leylek Junior bir gün çocuk yapma makinesini uzun süre karıştırması sonucunda ortaya birden bire dünyalar güzeli bir çocuk çıkmıştır. Fakat anne ve babası olmayan bu yeni çocuğun sıcak bir yuvaya ihtiyacı vardır. İki arkadaş olan leylekler de ortaya çıkarmış oldukları bu problemi ortadan kaldırmak için ellerinden gelen her türlü gayreti göstermelidir. Siz de bu renkli macera için yer almak istemez misiniz?

İki arkadaş olan ve aynı şirket için çalışan leyleklerin bu eğlenceli yolculuğunu anlatan filmin yönetmen koltuğunda, başarılı isim Nocholas Stoller yer alıyor. Başarılı yönetmen filmin yöneticiliği konusunda oldukça titiz davranıyor ve profesyonel bir iş ortaya çıkması için elinden geleni yapıyor. Aynı zamanda yönetmen yardımcısı olarak Doug Sweetland görev alıyor. Filmin 3D seçeneği ile çıkmaması bazı film yorumcuları tarafından ağır eleştiriler yapılmasına sebep oldu. Fakat yine de 2D grafiklerin de oldukça etkileyici görüntü kalitesine sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz. Profesyonel kişiler tarafından yapılmış olan çizimler sayesinde yüksek FPS hızına sahip olan bir animasyon filmi ile karşı karşıyayız.

Orjinal ismi “Storks” olan film IMBD tarafından 10 üzerinden 7.2 puana layık görülmüş. Bahsetmiş olduğumuz bu puan ise IMDB tarafından verildiği için oldukça değerli. Siz de bu heyecanlı macera içinde yer almak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden sinema salonlarında yerlerinizi alabilirsiniz. Her yaştaki insana hitap edecek bir hikayesi bulunduğu için sizi de etkileyecek bir film ile karşı karşıya olduğunuzu belirtmek isteriz. Yönetmen ve oyuncu kadrosunda bulunan tecrübeli isimler sayesinde siz de bu etkileyici hikaye içinde kendinizi bulacaksınız. Yapımcılarla yapılan röportajlar gösteriyor ki dünya üzerinde film ile ilgili beklenmekte olan başarı oldukça büyük. Durumun bu şekilde bir yol alıp almayacağı ise zaman içinde belli olacaktır.

Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Leylekler

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Online Film Keyfi