Me Before You
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 30 Görüntülenme

Me Before You

Senden Önce Ben, 4 sene önce yazılmış bir aşk romanının başarılı bir uyarlaması olarak karşımıza çıktı

Me Before You

Senden Önce Ben, 4 sene önce yazılmış bir aşk romanının başarılı bir uyarlaması olarak karşımıza çıktı. Jojo Moyes’in aynı adlı romanından uyarlanan bu yapım, Thea Sharrock’un ilk uzun metrajlı filmi olmasına rağmen, yönetmenin oldukça başarılı bir yapım ortaya çıkardığını görüyoruz.

Elbette başrolde, tüm dünyanın ilgi odağı olmayı sürdüren Game Of Thrones’un Khaleesisi Emilia Clarke’nin bulunması da bu durumda oldukça etkili. Filmde Louisa’yı canlandıran Clarke ile Will Traynor’ı canlandıran Sam Claflin, oldukça uyumlu ve sempatik ve birbirine yakışan bir ikili olmuşlar diyebiliriz.

Me Before You

Me Before You Konusu

Me Before You filminin konusu aslında oldukça klasik olarak, aşk ve dram. Filmde, geçirdiği kazadan önce oldukça renkli bir hayata sahip olan Will Traynor’un, kaza sonrası içine kapanışlarını ve Louisa ile tanışmasını filmin baş kısımlarında izliyoruz.

Başlangıçta Louisa’nın küçük bir kasabada yaşayan Will’den daha genç, daha küçük bir dünyası olan fakat oldukça masum ve sevimli bir kız olması, sert ve inatçı Wiil ile aşk yaşamalarının imkansız olduğunu düşündürtüyor.

İlk tanışma ve sonrasındaki kısa bir dönem boyunca, birbiri ile anlaşamayan ikili ortaya çıkan gerçekler ile birlikte birbirlerine aşık oluyorlar. Aynı zamanda henüz oldukça genç olan Louisa’nın gel gitleri ve karşılaştığı durumlar karşısında yaşadığı karmaşalar da oldukça güzel biçimde aktarılmış.

Me Before You

Aşk, Dram ve Romantizm

Will Traynor’un bakıcısı olarak onun yanına taşınan genç Louisa, kısa bir süre sonra, Will ’in yaşam kaynağı, tedavisindeki en büyük yardımcısı haline geliyor. Me Before You başlangıç ve tanışma sahnelerinin tatlı çekişmeler, komik ve romantik sahneler ile dolu olduğunu söyleyebiliriz.

Filmin dram kısmını yumuşatan ve onu izlenir hale getiren bu sahneler filmin en çok hoşunuza giden kısımları olacak.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Me Before You" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Online Film Keyfi