Kayıp Balık Dori
2.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.5 /10 (2)
7.7 IMDB Puanı 31 Görüntülenme

Kayıp Balık Dori

Kayıp Balık Nemo ve benzeri animasyonların da yapımcılarının görev aldığı "Kayıp Balık Dori" beyaz perdede izleyicileri ile buluşuyor. Küçük yaştaki çocukların vazgeçilmez animasyonlarından bir tanesi olan Kayıp Balık Nemo serisi başarılı bir şekilde kendini geliştirmeye devam ediyor. Okyanusu aşan ve kendilerini yabancı bir yerde bulan Marlin ve Nemo uzun bir macera içerisinde yer almaya başlarlar. Kaliforniya’da bulunmakta olan ve birçok insan tarafından bilinen rehabilitasyon merkezlerinden bir tanesi olan Deniz Yaşam Enstitüsü'ne giderler. Bulunduğu akvaryumdan kaçan Dori'nin temel amacı, şimdiye kadar görmediği ailesini bulmak ve onlarla tanışmaktır. Fakat tabi ki akvaryumdan çıkıp yabancı sular içinde yer almaya başlayınca destek alması gereken bazı durumlar ortaya çıkmıştır.

Kayıp Balık Nemo ve benzeri animasyonların da yapımcılarının görev aldığı “Kayıp Balık Dori” beyaz perdede izleyicileri ile buluşuyor. Küçük yaştaki çocukların vazgeçilmez animasyonlarından bir tanesi olan Kayıp Balık Nemo serisi başarılı bir şekilde kendini geliştirmeye devam ediyor. Okyanusu aşan ve kendilerini yabancı bir yerde bulan Marlin ve Nemo uzun bir macera içerisinde yer almaya başlarlar. Kaliforniya’da bulunmakta olan ve birçok insan tarafından bilinen rehabilitasyon merkezlerinden bir tanesi olan Deniz Yaşam Enstitüsü’ne giderler. Bulunduğu akvaryumdan kaçan Dori’nin temel amacı, şimdiye kadar görmediği ailesini bulmak ve onlarla tanışmaktır. Fakat tabi ki akvaryumdan çıkıp yabancı sular içinde yer almaya başlayınca destek alması gereken bazı durumlar ortaya çıkmıştır.

Endüstri içinde çeşitli araştırma yapmaya başlayan iki iyi arkadaş birçok farklı macera içinde yer alacak. Filmin yönetmenliğini yapan Stanton özellikle animasyon filmler konusunda oldukça tecrübeli. Yardımcı yönetmen koltuğunda ise yine başarılı isim Angus MacLane yer alıyor. Başarılı isimlerin aynı yerde toplanması sayesinde izlemesi oldukça keyifli bir film ortaya çıkıyor. Film tamamen animasyon olarak hazırlandığı için seslendirme yapan kadronun içeriği de büyük önem taşıyor. Yurtdışında filmi seslendiren ekip oldukça deneyimli kişilerden oluşuyor. Ellen DeGeneres ve Albert Brooks gibi usta isimler filmin seslendirilmesi için oldukça büyük emek harcıyorlar. Siz de bu keyifli dünya içerisinde yer almak istiyorsanız şuanda vizyonda olan bu filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

Kayıp Balık Nemo serisi tüm dünyada ve aynı zamanda ülkemizde de birçok kişi tarafından beğenilen bir animasyon filmiydi. Serinin devamı ise yine vizyona girdiği andan itibaren birçok kişi tarafından yine ilgi ile karşılandı. Ülkemizde de seslendirmenler yapıldığı için Türkçe olarak bu animasyon filmini izlemeniz mümkün. Eğer siz de animasyon tarzındaki filmlerden hoşlanıyorsanız mutlaka vizyona yeni girmiş olan bu filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz. Profesyonel yapımcılar tarafından hazırlanmış olan animasyon filmlerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Her yaştaki izleyici için keyifli dakikalar yaşatacak olan Kayıp Balık serisinden en yakın zamanda yerinizi ayırtın ve bu keyifli dünya içerisinde erkenden yerinizi alın..

Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Finding Dory

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Online Film Keyfi