Film Haberleri

Film Haberleri kategorisine ait haberler listeleniyor.

Vizyona Girecek Olan Filmler (6 Mayıs)

04 May 2016
Film Haberleri
zadmin

Kaptan Amerika: İç Savaş (Captain America: Civil War)

Yenilmezler ekibinin üçüncü filmi olma özelliği taşıyan filmde Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Evans, Gwyneth Paltrow, Jeremy Renner gibi deneyimli bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Kahramanlar arasında bir iç savaş yaşanırken yeni bir düşman daha ortaya çıkacaktır.

Çöl Kraliçesi (Queen of the Desert)

Werner Herzog imzalı Almanya yapımı filmde Robert Pattinson, Nicole Kidman, James Franco, Damian Lewis, Mark Lewis Jones gibi yıldız isimler yer alıyor. Gerçek bir hikayenin anlatıldığı filmde İngilizler için çalışacak Gertrude Bell adlı kadının yaşadıkları konu ediliyor.

Sonsuzluk Teorisi (The Man Who Knew Infinity)

Matt Brown tarafından yazıp yönetilen filmin ana karakterlerini Dev Patel ve Jeremy Irons oluşturuyor. Fakir Hintli bir ailenin çocuğu olarak gençlik yıllarına gelen Srinivasa Ramanujan adlı kişinin matematiğe olan üstün ilgisinden dolayı sürekli ileriye doğru adım attığı bir film olarak görebilirsiniz.

Chris Hemsworth Resepsiyonist oluyor!

30 Nis 2016
Film Haberleri
zadmin

30 yıl sonra geri dönen Hayalet Avcıları 3 filmi oyuncu kadrosu belli oldu. Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones ve Kate McKinnon dörtlüsünün yeni nesil hayalet avcıları olacağı film 29 Temmuz 2016’da vizyona girecek. Paul Feig tarafından kaleme alınan ve beyaz perdeye aktarılan Sony firması tarafından sunulacak filmde tek eksik genç ve yakışıklı bir aktör olarak biliniyordu. Kısa zaman önce açıklanan habere göre Chris Hemsworth tam bu rol için uygun bulundu. Ekibin işlerini düzenlemek için bir resepsiyon görevlisi aradığı filmde geçiyordu. Resepsiyonist olarak filmde göreceğimiz yakışıklı oyuncu Kevin karakterini canlandıracak.

ghostbusters-chris-hemsworth-izle

Daha önce oynadığı Thor serileri, Denizin Kalbinde, Pamuk Prenses ve Avci 2 gibi birçok filmde başarıyla adından söz ettiren Avustralyalı aktör bu filmde de esprili yanını sergileyecek. 2016 filmleri arasında en çok beklenen yapımlardan biri olmaya aday Ghostbusters için sosyal medyada bir çok haber yapılıyor. Hayran kitleleri şimdiden fan sayfaları oluşturmaya başladılar.

Online Film Keyfi