Gözetleme Kulesi Film izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.1 IMDB Puanı 1 Yorum 175 Görüntülenme

Gözetleme Kulesi Film izle

Gözetleme Kulesi Film izlemek için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2012 yapımı Türkiye, Almanya ve Fransa ortak yapımı drama türündeki filmi tek parça seyret. Kastamonu'da çekimleri yapılan film IMDB sitesinden hatırı sayılır 7.1 puana sahip. Pelin Esmer hem yazdı hem de beyaz perdeye aktardı. Watchtower filmi izle yazarak arama motorlarından bulabilirsiniz.

Olgun Şimşek ve Nilay Erdönmez Nihat ile Seher karakterlerini başarıyla canlandırıyor. Bir ormanda gözetleme kulesinde çalışan bir köylünün dramatik aşk hikayesi konu ediliyor. Bekçi olarak görev yapan Nihat ile hostes olarak çalışan Seher'in aynı duyguları içinde bulundurur. Suçluluk halleri yüzünden ortak bir paydada buluşan ikili güzel bir konuya imza atıyor.Gözetleme Kulesi Film izlemek için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2012 yapımı Türkiye, Almanya ve Fransa ortak yapımı drama türündeki filmi tek parça seyret. Kastamonu’da çekimleri yapılan film IMDB sitesinden hatırı sayılır 7.1 puana sahip. Pelin Esmer hem yazdı hem de beyaz perdeye aktardı. Watchtower filmi izle yazarak arama motorlarından bulabilirsiniz.

Gözetleme Kulesi izle

Olgun Şimşek ve Nilay Erdönmez Nihat ile Seher karakterlerini başarıyla canlandırıyor. Bir ormanda gözetleme kulesinde çalışan bir köylünün dramatik aşk hikayesi konu ediliyor. Bekçi olarak görev yapan Nihat ile hostes olarak çalışan Seher’in aynı duyguları içinde bulundurur. Suçluluk halleri yüzünden ortak bir paydada buluşan ikili güzel bir konuya imza atıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Watchtower

  Yayın Tarihi:

  16 Kasım 2012

  Senaryo:

  Pelin Esmer

  Ödüller:

  3 ödül & 6 Adaylık.

  Yorumlar (1)

  Online Film Keyfi