Ghajini
2.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.5 /10 (2)
7.3 IMDB Puanı 24 Görüntülenme

Ghajini

Yönetmen:

Ghajini dünya genelindeki birçok ülke tarafından büyük övgülere layık görülmüş olan bir Hint filmidir. Hafızanız hergün silindiğini ve her bir yeni güne başlamak zorunda olduğunuzu hiç hayal ettiniz mi? Ghajini is geçirmiş olduğu bir kaza sonucunda böyle bir sonuç ile karşı karşıya kalmak zorunda kalmış ve her geçen gün hafızasını kaybetmektedir. Fakat her uyandığında kim olduğunu, ne olduğunu, nerden gelip nereye gittiğini bilmeli ve bu şekilde hayatına devam etmelidir. Her sabah kendi kendine geçmişini öğrenmenin bir yolunu arayan Ghajini ise kendi üzerine dövme yaparak bu sorunu çözmeye çalışıyor. Ghajini'nin hayatında olanlar hatırlaması ve bu şekilde davranması için sadece 24 saati vardır. Aksi takdirde ne yazık ki yaşadığı her şeyi tekrar unutacaktır..

Ghajini izle

Ghajini dünya genelindeki birçok ülke tarafından büyük övgülere layık görülmüş olan bir Hint filmidir. Hafızanız hergün silindiğini ve her bir yeni güne başlamak zorunda olduğunuzu hiç hayal ettiniz mi? Ghajini is geçirmiş olduğu bir kaza sonucunda böyle bir sonuç ile karşı karşıya kalmak zorunda kalmış ve her geçen gün hafızasını kaybetmektedir. Fakat her uyandığında kim olduğunu, ne olduğunu, nerden gelip nereye gittiğini bilmeli ve bu şekilde hayatına devam etmelidir. Her sabah kendi kendine geçmişini öğrenmenin bir yolunu arayan Ghajini ise kendi üzerine dövme yaparak bu sorunu çözmeye çalışıyor. Ghajini’nin hayatında olanlar hatırlaması ve bu şekilde davranması için sadece 24 saati vardır. Aksi takdirde ne yazık ki yaşadığı her şeyi tekrar unutacaktır..

Bilim kurgu ve aşk konularının mükemmel bir sentezi olan bu filmi daha önce izlemediyseniz mutlaka izlemenizi ve hayata dair birçok farklı ders çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Filmde bulunmakta olan ana karakter hafızasını kaybetmeden önce aslında oldukça önemli bir iş adamıydı. Film içerisinde hafızasını kaybetmeden önce nasıl yaşadığı hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Aynı zamanda ana karakterimizin başına gelen olaylar ve hayatında kişilerin detaylı bir şekilde öğrenebilecek ve yaşamış oldukları tüm sıkıntıların sizler de hissedeceksiniz. Oldukça başarılı bir yapımı olan bu filmi en yakın zamanda izlemek için internet sitemiz üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğunuz film Hint yapımı olduğu için Türkçe altyazı ve dublaj seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Tabi siz de kendi tercih ettiğiniz yönteme göre filmini izleyebilir ve böylece sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Araştırma görevlilerinin arasında yer almakta olan öğrenciler ana karakterimizin hayatını araştırmak istemesi ile beraber Ghajini’yi sahip olduğu hastalıktan kurtulmak için ulaşacaktır. Öğrenciler ana karakterimizin evine gider ve ev karıştırırken çekmecede onunla ilgili bir çok farklı bilgilere ulaşır. Bu bilgiler doğrultusunda ise hafızasını kaybeden adamın hayatını hatırlatmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Peki sizce başarılı olabilecekler mi? Hadi hemen izlemeye başlayarak siz de bu macera içerisinde yer alabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Ghajini

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Online Film Keyfi