Gelecekten Bir Gün Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 1 Yorum 54 Görüntülenme

Gelecekten Bir Gün Full izle

Yönetmen:

Bogachan Dündar

Oyuncular:

Hayrettin Karaoguz, Hande Subasi, Hümeyra Aydogdu, Yesim Dalgiçer
Gelecekten Bir Gün 2010 yılının sevilen yerli filmleri arasında yerini alan film seyirciden olumlu not alarak sinemaya merhaba demişti. Şimdilerin ünlü ismi o zamanların sıradan sinema sanatçısı Hayrettin Karaoğuz "Tolga" karakteriyle performans göstermişti. Ebru rolünü canlandıran Hande Subaşı ile birlikte güzel bir ikiliyi oynadılar.

Rasim Özteki ve Neco gibi usta isimler de oyuncu ekibi arasında yerlerini aldılar. Her yaptığı olumsuzlukla sonuçlanan, sürekli yanlış şeylerin mıknatıs gibi çektiği bir adamın birden bire tam tersine dönmesi anlatılıyor. Seyircinin kendinde bir şeyler bulacağı çalışmayı kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Yerli film kategorisini de ziyaret ederek sinema seyrinin tadına varabilirsiniz. 95 dakika süren komedi drama türündeki yapımı tek parça halinde izleyebilirsiniz.Gelecekten Bir Gün 2010 yılının sevilen yerli filmleri arasında yerini alan film seyirciden olumlu not alarak sinemaya merhaba demişti. Şimdilerin ünlü ismi o zamanların sıradan sinema sanatçısı Hayrettin Karaoğuz “Tolga” karakteriyle performans göstermişti. Ebru rolünü canlandıran Hande Subaşı ile birlikte güzel bir ikiliyi oynadılar.

Gelecekten Bir Gün Full izle

Rasim Özteki ve Neco gibi usta isimler de oyuncu ekibi arasında yerlerini aldılar. Her yaptığı olumsuzlukla sonuçlanan, sürekli yanlış şeylerin mıknatıs gibi çektiği bir adamın birden bire tam tersine dönmesi anlatılıyor. Seyircinin kendinde bir şeyler bulacağı çalışmayı kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Yerli film kategorisini de ziyaret ederek sinema seyrinin tadına varabilirsiniz. 95 dakika süren komedi drama türündeki yapımı tek parça halinde izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Gelecekten Bir Gün

  Yayın Tarihi:

  15 Ocak 2010

  Senaryo:

  Cüneyt Ceylan

  Yorumlar (1)

  Online Film Keyfi