Fetih 1453 720p Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 27 Görüntülenme

Fetih 1453 720p Tek Parça izle

Fetih 1453 izle filmini hdfilmsezonu.com adresinden tek parça seyret. Türk sinema tarihinde en yüksek bütçeli film olma unvanı taşıyan senaryosu Atilla Engin, Irfan Saruhan birlikte yazdı. Faruk Aksoy yönetmenliğindeki film IMDB 7.3 ile ön plana çıkıyor. 17 milyon dolar gibi yüksek sayılabilecek bütçe ile ekranlara gelen film Conquest 1453 ismi ile de bilinir.

Sultan Murat çok sevdiği oğlu Alaaddin ölünce duyduğu üzüntüden ötürü kendisini feragat ederek yerine oğlu henüz 12 yaşında olan Mehmet'i getirdi. Fakat dönemin Başvezir Halil Paşa bu durumun Haçlılar açısından dezavantaj olduğunu düşünerek Sultan Murat'ın tekrar tahta çıkmasını sağladı.

Babasının ölüm haberini aldıktan sonra tekrar tahta çıkan Sultan Mehmet genç yaşına rağmen daha güçlü bir şekilde geri dönmüştü. "Konstantiniyye elbet bir gün feth olunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan, O’nun askeri ne güzel askerdir!". Çekim sahnelerinin biraz abartılı olduğunu söylemekle birlikte hala izlemeyenler için güzel bir kaynak olacaktır.Fetih 1453 izle filmini hdfilmsezonu.com adresinden tek parça seyret. Türk sinema tarihinde en yüksek bütçeli film olma unvanı taşıyan senaryosu Atilla Engin, Irfan Saruhan birlikte yazdı. Faruk Aksoy yönetmenliğindeki film IMDB 7.3 ile ön plana çıkıyor. 17 milyon dolar gibi yüksek sayılabilecek bütçe ile ekranlara gelen film Conquest 1453 ismi ile de bilinir.

Sultan Murat çok sevdiği oğlu Alaaddin ölünce duyduğu üzüntüden ötürü kendisini feragat ederek yerine oğlu henüz 12 yaşında olan Mehmet’i getirdi. Fakat dönemin Başvezir Halil Paşa bu durumun Haçlılar açısından dezavantaj olduğunu düşünerek Sultan Murat’ın tekrar tahta çıkmasını sağladı.

Fetih 1453 mobil izle

Babasının ölüm haberini aldıktan sonra tekrar tahta çıkan Sultan Mehmet genç yaşına rağmen daha güçlü bir şekilde geri dönmüştü. “Konstantiniyye elbet bir gün feth olunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan, O’nun askeri ne güzel askerdir!”. Çekim sahnelerinin biraz abartılı olduğunu söylemekle birlikte hala izlemeyenler için güzel bir kaynak olacaktır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Conquest 1453

  Yayın Tarihi:

  25 Nisan 2012

  Senaryo:

  Atilla Engin, Irfan Saruhan

  Yapım Şirketi:

  Aksoy Film, Medyapim

  Bütçe:

  17 Milyon Dolar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Online Film Keyfi