Dunkirk izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
73 Görüntülenme

Dunkirk izle

Dunkirk izlemek için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Batman ve Kara Şövalye serileri, Prestij, Başlangıç ve Yıldızlararası filmlerinin efsanevi yönetmeni Christopher Nolan hem yazdı hem de yönetti. 21 Temmuz 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girmesi planlanan yapım Los Angeles, Hollanda, Fransa ve İngiltere'de çekildi. Mayıs 2016'ta başlanan çekimlerin halen bir kısmının devam ettiği açıklandı.


Dunkirk izlemek için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Batman ve Kara Şövalye serileri, Prestij, Başlangıç ve Yıldızlararası filmlerinin efsanevi yönetmeni Christopher Nolan hem yazdı hem de yönetti. 21 Temmuz 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girmesi planlanan yapım Los Angeles, Hollanda, Fransa ve İngiltere’de çekildi. Mayıs 2016’ta başlanan çekimlerin halen bir kısmının devam ettiği açıklandı.
Fragman olarak eklenmiştir. Film çıktığında HD kalitede eklenecektir.

Dunkirk 1080p izle

Warner Bros Stüdyoları tarafından dağıtılacak filmin kahramanları Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance gibi usta isimler yer alıyor. Özellikle İngiliz şarkıcı One Direction üyesi Harry Styles hayranları tarafından özellikle dikkat edilecek bir isim. 1940 yılında ikinci dünya savaşında kuzey Fransa’daki Dunkirk bölgesinin tahliyesi anlatılıyor. İngiliz ordusunun 400 bin askerle bölgede sıkışması ve bunlardan 68 bin askerin ölmesiyle sonuçlanan tahliye sonunda Almanya lideri Hitler “dur emri” vermiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Warner Bros Stüdyoları tarafından dağıtılacak filmin kahramanları Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance gibi usta isimler yer alıyor. Özellikle İngiliz şarkıcı One Direction üyesi Harry Styles hayranları tarafından özellikle dikkat edilecek bir isim. 1940 yılında ikinci dünya savaşında kuzey Fransa'daki Dunkirk bölgesinin tahliyesi anlatılıyor. İngiliz ordusunun 400 bin askerle bölgede sıkışması ve bunlardan 68 bin askerin ölmesiyle sonuçlanan tahliye sonunda Almanya lideri Hitler "dur emri" vermiştir.

  Diğer Adları:

  Dunkirk

  Yayın Tarihi:

  21 Temmuz 2017

  Senaryo:

  Christopher Nolan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Online Film Keyfi